„Szkoła i ja. Jesteśmy bezpieczni w sieci”, czyli jedna z moich najpotrzebniejszych książek
Nie minęło za wiele czasu, a ja już mam dla Ciebie kolejną niespodziankę. Jest nią „Szkoła i ja. Jesteśmy bezpieczni w sieci”, czyli kolejny tom z zapewne dobrze już znanej Tobie serii Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Korzystanie z Internetu może przynieść dużo korzyści – pomóc w nauce, rozwijać pasję i zainteresowania czy relaksować się przy grach. Tym razem, wspólnie z Mileną i Jankiem, najmłodsi czytelnicy poznają sekrety bezpiecznego pobytu w Sieci.

Dzięki tej książce:
- dowiedzą się, jak chronić swoją prywatność,
- jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji,
- będą cieszyć się bezpiecznym surfowaniem po sieci
- i o wiele, wiele więcej.

Internet to skarbnica wiedzy. Niestety czasami spotykamy się tam zachowaniami, na które dobrze jest zareagować w odpowiedni sposób. Wierzę, że ta książka pomoże zadbać o bezpieczeństwo dzieci i zminimalizować ryzyko związane z korzystaniem z Internetu.
Premiera 06.05.2026r.
Książkę znajdziesz w wielu księgarniach, zarówno stacjonarnie, jak i on-line, np. [TU] czy [TU].
[Autopromocja]


