O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu.

Mam na imię Ewa. Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopedą – audiofonologiem oraz surdopedagogiem. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania oświatą, a także liczne kursy i szkolenia poszerzające moje kompetencje. Dzięki temu mogę nazwać się również między innymi Providerem metody Neuroflow ATS, Terapeutą Ręki I i II stopnia, Trenerem Grafomotoryki i Trenerem Sensoplastyki I stopnia.

Zdobywałam doświadczenie i budowałam swój warsztat pracując w poradni psychologiczno – pedagogicznej i w przedszkolach, a także w centrum medycznym, gdzie zajmowałam się diagnostyką i terapią Centralnych Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego (CAPD). Swoją wiedzą mogłam się również dzielić, będąc nauczycielem akademickim oraz nauczycielem języka migowego. 

Obecnie od kilku lat pracuję jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz logopeda w jednej ze szkół podstawowych w Białymstoku i czuję, że to właśnie tu znalazłam swoje miejsce. 

Miałam również przyjemność regularnego prowadzenia zajęć w edukacyjnym programie telewizyjnym „Wesoła Nauka”, w którym poprzez zabawę wprowadzałam najmłodszych widzów w świat edukacyjnych przygód.

 

Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i motywację do działania. Aktywne uczestniczenie w ich rozwoju i możliwość pokierowania nim, to niesamowite przeżycie, ale także wielka odpowiedzialność. Jestem jednak pewna, że nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną.

Uwielbiam również pisać. Moje artykuły publikowane są w sieci i lokalnej prasie, jednak postanowiłam poszerzyć zakres swoich działań i połączyć zamiłowanie do nauczania z tworzeniem tekstów.

Tak zrodził się pomysł stworzenia bloga, nad nazwą którego nie musiałam się długo zastanawiać.

Jestem nauczycielką z pasją 🙂

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial