Nauczycielka z pasją poleca,  Okiem młodego nauczyciela,  Początkujący nauczyciel

Mój e-book: „Przewodnik początkującego nauczyciela. Jak ze spokojem wystartować w zawodzie” już w sprzedaży!

W końcu nadszedł ten moment, w którym z wielką radością mogę poinformować Cię o efekcie mojej kilkumiesięcznej pracy. Otóż 21.02.2021r., rozpoczęła się sprzedaż mojego e-book’a: „Przewodnik początkującego nauczyciela. Jak ze spokojem wystartować w zawodzie”!

O czym jest e-book?

E-book „Przewodnik początkującego nauczyciela. Jak ze spokojem wystartować w zawodzie” to skierowany do początkujących i przyszłych nauczycieli zbiór PRAKTYCZNYCH wskazówek, pomagających w spokojnym rozpoczęciu pracy w placówce oświatowej, opartych o moje doświadczenia zdobywane w szkolnej rzeczywistości (która znacznie różni się od wizji przekazywanej na studiach), a także uzupełnionych o wiele refleksji i przemyśleń.

Przedstawiam Ci w nim sytuacje, w których wkrótce najprawdopodobniej się znajdziesz, a także wyzwania, z jakimi się zmierzysz oraz podpowiadam, jakie podjąć działania, aby się do nich przygotować i sobie z nimi poradzić.

Jednocześnie (a może: przede wszystkim), ten e-book to solidna porcja wsparcia i zrozumienia. Pokazuję Ci, że przedstawione w nim sytuacje spotykają niemal wszystkich nauczycieli (mimo, że nie wszyscy się do tego przyznają) i że jest to całkowicie normalne. Doskonale wiem, że każdy z nas kiedyś zaczynał i to, co po kilku czy kilkunastu latach pracy staje się oczywiste, na początku zawodowej ścieżki prawie nigdy takie nie jest.

Dlatego ten e-book jest stworzony właśnie dla Ciebie, jeżeli:

  • dopiero zaczynasz lub wkrótce zaczniesz pracę w szkole (znajdziesz tu jednak wiele uniwersalnych podpowiedzi, które sprawdzą się również podczas podejmowania pracy w przedszkolu lub innej placówce oświatowej),
  • masz wiele pytań, wątpliwości oraz niepokojem napawa Cię to, w jaki sposób poradzisz sobie w pierwszych tygodniach/miesiącach pracy,
  • obawiasz się, że nie jesteś dostatecznie przygotowana(-y) w kwestiach organizacyjnych,
  • nie wiesz, od czego tak naprawdę zacząć,
  • interesuje Cię, jak wygląda praca w szkole „od kuchni” (o czym najczęściej nie mówi się na studiach),
  • poszukujesz spisu rad i wskazówek, które pomogą Ci spokojnie wystartować w zawodzie,
  • szukasz wsparcia i zrozumienia nauczyciela, który wciąż pamięta, jak trudno jest zacząć i nie zgubić się w nowej rzeczywistości.

E-book składa się z 20 napisanych przystępnym językiem rozdziałów, zawierających skondensowaną wiedzę dotyczącą, między innymi, takich zagadnień, jak: rozmowa kwalifikacyjna, warunki zatrudnienia, organizacja rad pedagogicznych, zebrania i kontakty z rodzicami uczniów czy przebieg pierwszego stopnia awansu zawodowego. Z drugiej strony, odnajdziesz w nim wskazówki dotyczące przełamywania utartych schematów, asertywności w naszej pracy, poszukiwania własnej zawodowej drogi, a nawet… przemyślenia związane z odejściem z zawodu.

Dlatego jeżeli rozpoczynasz lub wkrótce rozpoczniesz swoją nauczycielską drogę, już za tydzień sięgnij po „Przewodnik początkującego nauczyciela” i poczuj się tak, jakbyś rozmawiał(a) z koleżanką, która chętnie udzieli Ci kilku pomocnych rad na start.

Wierzę, że z tym e-bookiem czekająca na Ciebie praca nauczyciela nie będzie już jedną wielką niewiadomą, a zamiast tego stanie się początkiem nowej przygody, pełnej wielu niezwykłych wydarzeń.

E-booka kupisz TUTAJ:

Dodaj komentarz

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial